web analytics

Welkom

Welkom bij Pinky Polish! Dit is dé site voor beauty-liefhebbers. Hier vind je kritische reviews, duidelijke nagellakswatches en beauty-tips. Veel plezier!

 

Liefs, Charlotte

Pinky Polish op Twitter

  • Oh, en trouwens! Ik heb zojuist het laatste stukje stof voor mijn eerste tentamen helemaal uitgewerkt. Oh yeah! :D Time ago 7 Hours via Twitter
  • Ach, Hihi, ik ben duidelijk niet de enige die geen fan is van de zomer! Gelukkig ;-) Time ago 7 Hours via Twitter
  • @lnvanderhoek Jeeej, haha! :-) Time ago 7 Hours via Twitter
  • @shinylicious Nope, niet nodig, maar sommige topcoats kunnen je design wel laten uitlopen, dus kijk daar wel voor uit :-) Time ago 8 Hours via Twitter
  • Powered by: Web Design Company

Follow @pinkypolish on twitter.

Advertentie

Swatch: Catrice – Pool Party At Night

Blauwe nagellak is helemaal hip! Alleen al Catrice heeft op dit moment zo’n vier verschillende tinten blauwe nagellak in het assortiment, maar ook bij andere merken kan je prima terecht voor mooie blauwe tinten. Op dit moment draag ik vooral lichtblauw, maar een felle kobaltblauwe lak als Pool Party At Night kan natuurlijk ook erg vrolijk staan!

Pool Party At Night is een knalblauwe crème-lak. Hoewel het een mooie knallende kleur is sprong hij er voor mij niet echt uit in het schap. Het duurde dan ook eventjes voordat ik doorhad dat dit één van de nieuwe kleuren was! Ook heb ik het idee dat we deze kleur al vaker hebben gezien, maar toch zijn de meeste vergelijkbare kleuren net wat anders (zoals Catrice Hip Queens Wear Blue Jeans). Ik moet eerlijk zeggen dat ik niet helemaal onder de indruk ben. De kleur is wat mij betreft een beetje saai en vlak.

Toch schrijf ik dit lakje niet helemaal af, want de dekking van deze lak is indrukwekkend. Op bovenstaande foto draag ik slechts één (!) laagje! Geweldig toch? Dit is dan ook een fijn lakje om snel op te doen als je haast hebt, maar is ook perfect als basis voor een leuke nail-art-creatie. Het is dan wel niet mijn favoriete kleur, maar ik denk dat ik er nog flink wat kanten mee op kan!

Catrice Pool Party At Night kost €2,49 en is te koop bij Kruidvat.

35 Responses to Swatch: Catrice – Pool Party At Night

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam Protection by WP-SpamFree