web analytics

Review: The Body Shop Chocomania

Het is alweer twee maanden geleden dat de Chocomania-lijn van The Body Shop gelanceerd werd. Eigenlijk is deze collectie speciaal uitgebracht voor Valentijnsdag, maar chocolade kan toch gewoon altijd? Aangezien ik zeer aangenaam verrast was door deze lijn (nee, het is géén misselijkmakende geur!) en er een mini van de Body Butter uit deze lijn in de Glossybox van afgelopen maand zat, leek het me toch eens tijd worden om de producten te reviewen. Chocoholics opgelet!

Ik houd net als iedereen van een beetje chocola, maar ik ben lang geen ‘chocoholic’. Het idee van een body-lijn met chocoladegeur vond ik dan ook een beetje vreemd, aangezien ik had verwacht dat de producten echt mierzoet zouden zijn. Dat valt behoorlijk mee! Nee ik ben geen gigantische chocolade-liefhebber, maar van de Chocomania-lijn ben ik fan.

Laat ik maar beginnen met het paradepaartje van de collectie, namelijk de Chocomania Body Butter (€15,00)! Deze lichaamsboter is echt perfect voor de extreem droge huid, aangezien hij bomvol zit met verzorgende ingrediënten, waaronder sheaboter, bijenwas en natuurlijk (hoe kan het ook anders?) heel veel cacaoboter. Ik heb inmiddels alle Body Butters van TBS geprobeerd, maar dit is wat mij betreft de meest intensieve. Perfect voor de extreem droge huid dus! Hoewel je zou verwachten dat de boter mierzoet ruikt, heeft hij juist een zachte warme geur. Er is wel degelijk chocolade in te herkennen, maar hij is vrij subtiel en absoluut niet overheersend.

Hoewel ik de Body Butters altijd erg fijn vind merk ik dat ik nu het warmer wordt vaker een Body Lotion gebruik. Ik heb van bijna al mijn TBS favorieten zowel de Lotion als Butter, zo kan ik een beetje afwisselen! De Chocomania Body Lotion (€12,00) is ook erg fijn en iets minder zwaar dan de boter. Doordat hij een lichte structuur heeft trekt hij erg snel in, maar is toch nog goed hydraterend. Ook de geur is iets zachter en minder sterk, waardoor hij zelfs vrij neutraal is. Op dagen dat ik snel m’n kleren aan moet trekken gebruik ik deze, aangezien hij binnen no-time is ingetrokken.

Natuurlijk kan een bijbehorende douchegel niet ontbreken! Ik denk dat de Chocomania Shower Cream (€6,00) toch wel mijn absolute favoriet is. Hij ruikt namelijk naar chocoladevla! Wederom niet extreem zoet, maar gewoon lekker. Ik vond ‘m zelfs zo lekker ruiken dat ik er maar meteen een tweede fles van heb bijgekocht. Dat had ik echt niet gedacht!

Een andere favoriet is de Chocomania Body Scrub (€15,00). Dit is een scrub waarin suiker, paranotenolie en de velletjes van de cacaonoten verwerkt zitten. Deze ruikt echt exact naar browniebeslag! Hij lijkt redelijk grof, maar scrubt vrij mild. Bovendien laat de scrub een zacht olielaagje achter op de huid, waardoor hij ook nog eens verzorgend werkt. Dat is overigens niet ideaal in combinatie met een zelfbruiner (daardoor kan je rare vlekken krijgen), maar in combinatie met een fijne bodylotion/butter erg prettig.

Voor de dames die liever een zeep in vaste vorm gebruiken is er ook nog een hartvorming zeepje (€3,00). De geur van het zeepje is weer iets anders dan de andere producten, aangezien deze een stuk ‘zeperiger’ ruikt. Zie je die spikkeltjes? Dat zijn kleine deeltjes die je huid licht scrubben. Voor mijn lichaam gebruik ik liever de Shower Cream, maar voor je handen is dit zeepje wel erg leuk.

Als laatste is er ook nog iets voor de lippen, namelijk de Lip Butter (€7,00). Deze lippenbalsem ruikt wederom naar…. chocolade! En bovendien smaakt hij er ook nog eens naar. Tijdens de presentatie was ik al meteen groot fan van deze, ik bleef hem maar op mijn lippen smeren. Ik zal niet zeggen dat het een echte vervanger voor het eten van chocolade is, maar het komt er aardig bij in de buurt!

Ik had het echt niet verwacht, maar The Body Shop is er in geslaagd om een fijne chocolade-lijn te creëren die alles behalve misselijkmakend of chemisch ruikt. De geur verschilt per product, maar er is geen enkel product wat ik echt niet lekker vond. En dat terwijl ik normaal meer van frisse fruitige geuren houd! Mijn favorieten zijn de Shower Cream en de Body Scrub, maar ook de Body Butter en Body Lotion zijn erg fijn. Tja, het is gewoon lastig om te kiezen,Overigens zal deze lijn (naar verwachting) slechts tijdelijk verkrijgbaar zijn! Hij is nu nog gewoon volop verkrijgbaar, maar zal als het goed is na de zomer weer vertrekken… Inslaan nu het nog kan dus!

De prijzen van de producten uit de Chocomania-lijn liggen tussen €3,00 en €15,00. Ze zijn verkrijgbaar bij alle filialen van The Body Shop en ook te vinden in de Nederlandse Webshop van TBS.

P.S. De Chomania Body Butter is tijdelijk verkrijgbaar voor maar €7,50! De aanbieding loopt tot en met 18 april 2012.

24 Responses to Review: The Body Shop Chocomania

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Volg Pinky Polish
   
bloglovin

Archief
GLOSSYBOX
Unisex Outlet 300x250