web analytics

Review: Teeez City Trip Collectie

Budgetmerk Teeez heeft een nieuwe collectie uit, namelijk de City Trip-collectie! Deze collectie bestaat uit een serie fashionable producten die lekker opvallend zijn en daarnaast ook nog eens zeer betaalbaar. Volgens mij heb ik nog nooit iets over Teeez geschreven, maar na het testen van deze items ben ik toch wel erg enthousiast geworden. Yep, ik ben fan!

Teeez lijkt het laatste jaar een flinke opmars te hebben gemaakt. Ik kon het nooit in de buurt krijgen, maar de laatste tijd kom ik bij steeds meer drogisterijen een Teeez-schap tegen. Teeez is een prima betaalbaar merk dat regelmatig nieuwe collecties uitbrengt. Nu dus ook de City Trip-collectie! Kijk nou eens naar de verpakkingen, die zijn toch leuk? Ik moet wel zeggen dat het misschien wel een beetje een wat goedkope uitstraling heeft, maar het is tenminste weer eens wat anders.

De City Trip-collectie bestaat uit drie soorten producten, namelijk de Glitter Gossip Lash & Liner, Love Triangle Lipstick en de Scandalous Nail Lacquer. Ik testte van elke soort drie tinten.

Laat ik maar beginnen met de meest opvallende producten uit de collectie, namelijke de Glitter Gossip Lash & Liner (€4,79). Dit is een glittereyeliner en een glittermascara in één, een multitasker dus! En het borsteltje is wel heel apart:

Ik was al benieuwd hoe ze een 2-in-1 product wilden verpakken, maar dat is dus zo opgelost! Het ziet er wel een beetje maf uit, maar op zich werkt het prima. Ik moet zeggen dat ik mijn glittereyeliners pas rond de kerstdagen uit de kast haal, dus ik vind het voor een zomerse collectie niet helemaal passen. Wel vind ik het leuk dat er ontzettend veel keus is, want er zijn namelijk maar liefst 10 kleuren verkrijgbaar. Daarnaast zijn ze niet duur, dus dat maakt het nog weer een stukje leuker.

Sweet Suite | Ready To Party | Neon Sign | Alle kleuren over zwart aangebracht

Wanneer je de kleuren op zichzelf draagt is er niet zo heel veel van te zien (al kan dat met bepaalde ooglooks ook erg mooi zijn). Ze komen pas echt tot hun recht wanneer je er een zwarte basis zoals een zwarte eyeliner of mascara onder gebruikt. Zoals je op de foto ziet kunnen de kleuren daardoor wel opeens flink veranderen (zo verandert Sweet Suite van roze naar blauw), dus het is gewoon een kwestie van uitproberen. Ook moet je je basiseyeliner goed laten drogen voordat je de glitters er overheen aanbrengt, want anders kan je zwarte eyeliner afgeven. Even uitkijken dus! Het is niet iets wat ik voor elke dag zou gebruiken, maar voor speciale gelegenheden zijn deze liners/mascara’s ideaal om in je stash te hebben.

Ook bevat de collectie een aantal lipsticks, de zogenaamde Love Triangle Lipstick (€5,99). Ligt het aan mij of slaat die naam echt helemaal nergens op? Enfin, de verpakking is in elk geval ontzettend leuk!

Deze lipsticks waren voor mij de grote verrassing van Teeez. Ze zijn namelijk ontzettend romig en balsem-achtig, waardoor ze ontzettend fijn aanvoelen op de lippen. Ik heb drie tinten, maar er zijn 16 verschillende kleuren te koop. Wow! Hier wil ik nog wel meer van hebben.

On My Way | Destination Unknown | Boulevard

(de onderstaande swatches zijn in iets andere volgorde, excuus!)

Kale lippen zonder iets

Boulevard

Destination Unknown

On My Way

Helaas zijn niet al deze kleuren even flatterend voor mijn huidskleur. Door Destination Unknown lijk ik direct 20 jaar ouder en On My Way is zo koel dat ik er wat ziekelijk uitzie. Boulevard is daarentegen een lekkere frisse kleur die perfect is voor de zomer! Zoals ik al zei voelen de lipsticks ontzettend prettig aan, waardoor je eerder het idee hebt dat je een balsem draagt in plaats van een lipstick. Aanraders!

Als laatste zijn er ook nog een aantal nagellakken, de zogenaamde Scandalous Nail Lacquer (€4,90). Hiervan zijn 8 kleuren verkrijgbaar waar ik er drie van heb geswatched:

Dit is Big Apple, appeltjesgroen! Ik zag pas bij het schrijven van dit artikel dat de naam van de nagellak ook wel erg toepasselijk is bij de kleur. Toen ik ‘m in het flesje zag was ik niet meteen onder de indruk, maar op mijn nagels vind ik ‘m toch wel erg gaaf. Hij heeft een mooie shimmer waardoor hij erg bijzonder is!

Red Cardpet is een classy donkerroze nagellak met een lichte frost finish. Het is niet echt een unieke tint en al helemaal niet echt mijn kleur, maar toch vind ik ‘m wel mooi in deze collectie passen. Dit is wel een ideale nagellak voor dames die op zoek zijn naar een wat klassiekere tint nagellak.

Als laatste heb ik Fireworks, een doorzichtige glitterlak! Ik heb hem niet op zichzelf geswatched (daar was hij niet dekkend genoeg voor), maar over Red Carpet heen geeft hij zo’n mooi effect. Fireworks bevat verschillende kleuren glitters, namelijk goud, donkerroze en blauw. Bovendien zijn de blauwe glitters een slagje groter dan de rest, wat een erg mooi effect geeft. Ik ben fan! Vooral deze combinatie vind ik verrassend goed geslaagd.

Zoals ik al zei ben ik aangenaam verrast door Teeez. Ik had nooit eerder dingen van dit merk uitgeprobeerd, maar ik ben nu toch wel nieuwsgierig geworden naar de rest van de producten. Vooral de lipsticks vind ik erg prettig en ook de nagellakken vielen me absoluut niet tegen. Wel vind ik de collectie misschien wat onsamenhangend, maar de leuke verpakkingen, de fijne producten en de zeer betaalbare prijzen maken veel goed. Teeez is verkrijgbaar bij veel drogisterijen en kapsalons, dus neem even een kijkje op de site van Teeez voor verkooppunten!

31 Responses to Review: Teeez City Trip Collectie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Volg Pinky Polish
   
bloglovin

Archief
GLOSSYBOX
Unisex Outlet 300x250