web analytics

Review: MAC Year of the Snake (Freckletone Lipstick + Altered State Eyeshadow)

Het is alweer een tijdje geleden dat ik over MAC-collecties heb geschreven. Ik denk dat dat komt doordat ik de collecties van de afgelopen periode niet zo spannend vond, waardoor ik ze telkens heb overgeslagen. Toen ik de producten uit de nieuwste serie Year of the Snake binnenkreeg stond ik ook niet meteen te stuiteren, maar na het uitproberen was ik direct om. Volgens mij heb ik mijn perfecte lipstick gevonden! Daarnaast bevat de collectie nog meer producten, waaronder een mooie oogschaduw. Lees snel verder!

De verpakkingen van de producten zijn speciaal voor deze collectie in een bijzonder jasje gestoken. Ze hebben allemaal namelijk een extra hoesje om de doosjes heen die helemaal in stijl is met het thema van de collectie, namelijk het jaar van de slang, gebaseerd op de Chinese astrologie. Alle producten zijn qua stijl zoals we ze van MAC kennen, maar ze hebben allemaal net even een extra printje in de producten gedrukt, waardoor ze herkenbaar zijn als onderdeel van deze collectie.

Laat ik maar meteen met mijn favoriet beginnen, de Lipstick in Freckletone (€18,50). In de huls ziet hij er niet zo spannend uit, maar ik had er al veel over gelezen. Hij is namelijk onderdeel van de vaste collectie en hij zou dé perfecte tint voor dames met een lichte huid en rood-achtig haar moeten zijn. Tja, wie kan dat nou beter testen dan ik?

Normaal staan bruin-, oranje- en nudetinten mij totaal niet, maar deze lijkt perfect bij mijn tinten te passen. De lipstick heet niet voor niets ‘Freckletone‘; hij heeft qua kleur een beetje weg van de natuurlijke kleur van sproetjes (freckles). Daar heb ik er genoeg van (hoewel ik ze zelden laat zien), maar dat verklaart wel waarom deze lipstick zo goed bij mij past. Ik denk dat veel warme types deze goed kunnen hebben, maar vooral dames met een lichte huid, eventueel met sproetjes, moeten deze lipstick echt een keertje uitproberen.

De lipstick heeft een Lustre-finish, waardoor hij heel romig en ietwat transparant is. Hij is dus niet extreem dekkend, maar voelt bijna aan als een sterk gepigmenteerde lipgloss. Als onderdeel van deze speciale collectie heeft hij een bijzondere slangenprint meegekregen, maar hij is ook als onderdeel van de permanente collectie te koop.

Ook bevat de collectie de speciale Large Eye Shadows (€21,00), waarvan ik de kleur Altered State heb. Deze oogschaduws hebben de substantie van de gewone MAC oogschaduws, maar zijn twee keer zo groot. Daarnaast hebben ze allemaal de slangenprint van deze collectie in de oogschaduw gedrukt. Een leuk detail!

De oogschaduw is goed gepigmenteerd en is vrij zacht van structuur. Hierdoor brengt hij makkelijk aan! Het is op zich geen hele bijzondere kleur, maar het is wel een goede basistint paars om te hebben. Hij is niet te rood of de blauw van kleur, waardoor hij zich makkelijk laat combineren met andere tinten.

Zoals ik in de inleiding aangaf was ik in eerste instantie niet zo onder de indruk van de producten, maar inmiddels ben ik vooral van de lipstick groot fan. Wat is hij mooi! En het beste van alles is dat hij gewoon onderdeel van de vaste collectie is, waardoor hij altijd verkrijgbaar zal zijn. Yes!

De Year of the Snake-collectie zal exclusief verkrijgbaar zijn bij de MAC Webshop, en zal dus niet in de winkels verkrijgbaar zijn. De producten hadden overigens al vanaf 26 januari in de webshop moeten staan, maar hebben enige vertraging opgelopen. Houd de webshop dus goed in de gaten, want het zal vast niet lang meer duren voordat de producten verkrijgbaar zullen zijn.

30 Responses to Review: MAC Year of the Snake (Freckletone Lipstick + Altered State Eyeshadow)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Volg Pinky Polish
   
bloglovin

Archief
GLOSSYBOX
Unisex Outlet 300x250