web analytics

Welkom

Welkom bij Pinky Polish! Dit is dé site voor beauty-liefhebbers. Hier vind je kritische reviews, duidelijke nagellakswatches en beauty-tips. Veel plezier!

 

Liefs, Charlotte

Pinky Polish op Twitter

  • Oh, en trouwens! Ik heb zojuist het laatste stukje stof voor mijn eerste tentamen helemaal uitgewerkt. Oh yeah! :D Time ago 8 Hours via Twitter
  • Ach, Hihi, ik ben duidelijk niet de enige die geen fan is van de zomer! Gelukkig ;-) Time ago 8 Hours via Twitter
  • @lnvanderhoek Jeeej, haha! :-) Time ago 8 Hours via Twitter
  • @shinylicious Nope, niet nodig, maar sommige topcoats kunnen je design wel laten uitlopen, dus kijk daar wel voor uit :-) Time ago 8 Hours via Twitter
  • Powered by: Web Design Company

Follow @pinkypolish on twitter.

Advertentie

Swatch: Catrice – Genius In The Bottle (+ Péridot-vergelijking)

Genius In The Bottle was één van de lakjes die bij de aankondiging van Catrice meteen veel aandacht trok. Oooh, een duochrome? Zou het een dupe zijn van Chanel Péridot? Kijk snel mee!

Genius In The Bottle is een bijzonder lakjes. Hij variëert van groen, bruin tot goud en kan afhankelijk van de hoek kan opeens weer een andere kleur aannemen! Pretty! Een echte duochrome dus.

Na twee laagjes was Genius In The Bottle keurig gedekt. Overigens lakt hij niet heel erg streperig! Gelukkig maar, want dat kan bij zo’n metallic-achtig lakje nog wel eens een probleem zijn.

En dan natuurlijk de grote hamvraag: is Catrice Genius In The Bottle een dupe voor Chanel Péridot? In eerste instantie leek het daar zeker op, maar toen ik de flesjes naast elkaar vergelijk bleek het toch een beetje tegen te vallen.

Wijsvinger en ringvinger: Catrice Genius In The Bottle
Middelvinger en pink: Chanel Péridot

Helaas, je ziet bij deze twee toch wel wat verschil! Genius In The Bottle is een stukje bruiner en minder groen dan Péridot. Ook verschillen ze een klein beetje qua finish. Péridot lijkt nog iets meer metallic te zijn, terwijl Genius In The Bottle meer duochrome is. Daarnaast lakt Genius In The Bottle iets minder streperig, maar dat zal met de andere finish te maken hebben.

Allebei zijn het special lakjes, maar wat mij betreft is het niet echt nodig om beide nagellakken te hebben. Daarvoor verschillen ze weer te weinig! Wel vind het ik het goud van Péridot net ietsje mooier, maar dat is natuurlijk mijn persoonlijke voorkeur. Voor €2,49 is Genius In The Bottle een leuk budget-alternatief voor Péridot, maar een echte dupe is het niet.

Catrice Genius In The Bottle kost €2,49 en maakt deel uit van het vernieuwde assortiment van Catrice. Catrice is verkrijgbaar bij Kruidvat.

27 Responses to Swatch: Catrice – Genius In The Bottle (+ Péridot-vergelijking)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam Protection by WP-SpamFree