web analytics

Review: Chanel Ombres Perlées de Chanel (Spring 2011)

Voor veel vrouwen staat het merk Chanel bekend als het toppunt van luxe. Dat kan ook niet anders, want dit prachtige merk is hèt symbool van stijl en glamour. Bovendien loop dit modehuis altijd voor op de laatste mode- en beautytrends. Zoals we weten zijn met name de Limited Edition-nagellakjes zeer geliefd, maar nu de collectie voor aankomende lente in de winkels ligt krijgt opeens een heel ander product de meeste aandacht, namelijk het Ombres Perlées de Chanel Eyeshadow Palette. Die aandacht is niet helemaal onverdiend, want het palette is echt prachtig!

Ik ben duidelijk niet de enige die zo over dit product dacht, want toen ik twitterde dat ik hem had gekocht kreeg ik meteen ontzettend veel reacties van meiden die hem ook ontzettend graag willen hebben. Helaas hangt aan dit palette een flink prijskaartje, want hij kost €50,00. Een flinke uitgave dus! Ik zal dan ook eerlijk zeggen dat ik nog nooit zo lang om een product heen heb staan draaien. Ik ben op verschillende dagen meerdere keren terug gegaan om hem te bekijken en te testen. Ik vond ‘m zo mooi! Helaas merkte ik ook dat ze als warme broodjes de winkel uit gingen, dus ik realiseerde me dat ik niet te lang moest wachten. Aangezien ik de afgelopen weken hard aan mijn tentamens had gewerkt en ik nog een tegoed op mijn klantenkaart had staan besloot ik om hem dan eindelijk te kopen. En wat ben ik er blij mee! Even wat eyecandy:

Is hij niet prachtig? Ik heb natuurlijk meteen de oogschaduws voor jullie geswatched. Deze swatches zijn zonder oogschaduwbasis droog op de huid aangebracht:

Zoals jullie zien is de pigmentatie niet enorm spectaculair, maar gewoon prima. Wanneer ik er een oogschaduwbasis onder gebruik komen vooral de donkere kleuren iets mooier uit, dus dat is zeker aan te raden. Wat wel speciaal is aan dit palette zijn de kleuren, want die zijn echt prachtig! Vooral de paarse en de groene oogschaduws vind ik geweldig en waren dan ook de reden dat ik dit palette kocht. De roze kleur (tweede kleur van links) lijkt in de pan erg roze, maar pakt op de huid uit als een perzikttint. Zowel deze oogschaduw als de witte kleur doen het erg goed onder de wenkbrauwen als highlighter, maar kunnen ook mooi over het gehele ooglid aangebracht worden.

De structuur van de oogschaduws is erg opmerkelijk, want ze zijn ontzettend zacht en romig. Je zou dan ook bijna denken dan het crème-oogschaduws zijn, maar dat zijn ze echt niet! Dit palette is er mooi voor een dagelijkse look, maar het is niet heel erg geschikt om ingewikkelde creaties mee te creëren. De oogschaduws zijn daar naar mijn mening te romig voor. Overigens zit in elke kleur een sterk aanwezige parelmoerglans. Dit type oogschaduw kan rimpeltjes en fijne lijntjes behoorlijk accentueren, dus dames met een oudere huid kunnen dit palette misschien beter overslaan.

Het verbaast mij totaal niet dat dit palette razend populair is. De kleuren zijn prachtig, draagbaar en de kwaliteit is prima. Normaal ben ik niet echt onder de indruk van de oogschaduw-palettes van Chanel, maar deze kon ik gewoon niet overslaan. Toch valt er niet te ontkennen dat dit palette ontzettend duur is. Tja, het is en blijft Chanel. Je krijgt een mooi product, maar je betaalt natuurlijk ook voor de merknaam en het bijbehorende luxegevoel. Ik kan niet anders dan toegeven dat ik dol ben op luxe, dus wat mij betreft is dit palette zijn geld dubbel en dwars waard!

Het Ombres Perlées de Chanel Eyeshadow Palette kost €50,00 en is verkrijgbaar bij onder andere Douglas, ICI Paris XL en andere parfumerieën. Dit palette is tijdelijk en inmiddels op sommige plekken al uitverkocht, dus wees er snel bij!

24 Responses to Review: Chanel Ombres Perlées de Chanel (Spring 2011)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Volg Pinky Polish
   
bloglovin

Archief
GLOSSYBOX
Unisex Outlet 300x250